Dej pozor na svá přání, mohla by se vyplnit.

 
 
 
Obrázky - Romantika: 7
Jak je to s velikostí penisu?  

 

Věděli jste, že člověk patří k živočichům, jejichž pohlavní orgán je mnohem větší v porovnání s jejich fyzickou výškou?

Proč jsou tedy muži nespokojeni? Proč naše emailové schránky zahlcují nabídky na zvětšení penisu? Opravdu po tom ženy touží? Co ženy opravdu chtějí?

Existuje ideální velikost?

Existuje spousta kritérií, podle kterých se dá určit velikost mužského penisu. Velikost penisu je velmi relativní. Záleží na teplotě v místnosti, denní době, četnosti pohlavního styku a samozřejmě i na způsobu měření! 

( občas i na /ne/šikovnosti partnerky) :)))

Jak se správně měří délka?

Chcete-li měřit délku penisu, musí být v plné erekci. Je doložen dokonce případ, kdy jeden brazilský lékař dával mužům injekce, aby dosáhli plné erekce, a on tak mohl naměřit maximální hodnoty.

Až se tedy na tento zajímavý úkol vrhnete, nezapomeňte, že nejpřesnější způsob měření délky penisu je vestoje a seshora: od konce až ke kořenu. Budete-li provádět měření odspodu nebo vsedě, nezískáte přesné výsledky.

Co říkají statistky?

  • Průměrná délka lidského penisu se pohybuje mezi 12,9 –15 cm, při širším měření mezi 10,7–19,1 cm.
  • V lékařství se mikropenisem rozumí normálně tvarovaný mužský genitál, který při erekci měří 6 - 8 cm.
  • Studie dokázaly, že velikost mužského genitálu se s věkem nezmenšuje.
  • K penetraci vagíny a oplodnění ženy je potřeba penis dlouhý alespoň 8 cm. (hmmm) 

Není všechno zlato, co se třpytí!

Často se stává, že od mužů nezískáme přesné informace, protože mají sklon přehánět. Penis v erekci má úplné jiné rozměry než penis, který v erekci není. Porovnáte-li velikosti penisů, které nejsou v erekci, s penisy v erekci, budete možná překvapeni: penis, který je kratší, nemusí být kratší i v erekci a naopak.

Věděli jste?

Badatelé zabývající se kulturou starověkého Řecka zjistili, že sexualita byla důležitou součástí života starých Řeků. Mužský pohlavní orgán byl v uměleckých dílech znázorňován kratší než ve skutečnosti, a byl tak i oslavován. Dlouhý penis znázorňovali pouze u toho, koho chtěli zesměšnit.:

Různé doby – různé vnímání velikosti

Velký penis v moderní době stal symbolem sexuální síly a dovednosti. Mnozí muži si myslí, že je jejich penis příliš krátký, a jsou s ním nespokojení.

Statistiky dokazují, že jen 55 % mužů je spokojeno s velikostí svého penisu, zatímco až 85 % žen je spokojeno s velikostí penisu svého partnera. Z toho jasně vyplývá, odkud ta touha po velkém penisu pramení.

Vyžadují ženy velký penis?

Délka ani šířka penisu není pro ženy tak důležitá. Je ale pravda, že během pohlavního styku širší penis lépe vzrušuje poštěváček, který mnohem více vnímá podněty než vnitřek samotné vagíny.

Může velikost nosu odhalit délku penisu?

Podle některých pověr je možné odhadnout velikost penisu také podle výšky těla, délky nohou a prstů u nohou, velikosti nosu … Rozsáhlé studie, které chtěly vymýtit tyto pověry, rychle prokázaly, že žádné paralely mezi velikostí penisu a ostatními částmi těla neexistují.

(no, zde bych si dovolila oponovat, páč mně se to vždy osvědčilo.) :)))

Zkuste si znova odpovědět na tyto otázky: Opravdu tak moc záleží na velikosti mužského penisu? :)))

Vyjadřuje jeho velikost skutečnou mužnost? Pro koho je jeho délka nejdůležitější?  ???

 

Kontakt

Radka

susi.susi@centrum.cz

ICQ: 359-209-854

Vyhledávání

 https://www.cestykesvetlu.cz/kosmoobrazy/index.html 

 

Moon-01-june.gif (24728 bytes)

    Existuje sjednocené pole energií, naprosto vyvážené, stojící ve střídavém vztahu samo se sebou.
Pole čisté inteligence, které samo ze sebe zrozuje všechny síly a veškerou materii universa, to znamená veškerou hmotu vesmíru, a tím tvoří samotný základ veškerého bytí. 
(Definice Boha podle kvantové fyziky)

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode