Dej pozor na svá přání, mohla by se vyplnit.

 
 

 https://www.doktor-zdravi.cz/lekarna/afrodisiakum-amazonskych-indianu-id4521.html

 https://sexshop.novyinternetovyobchod.cz/afrodiziaka/ 

 

       Nelepším afrodisiakem je láska... :)

  perfect love

    K oblíbeným prostředkům vzbuzujícím sexuální touhu a vzrušení patří od nepaměti afrodiziaka. Svůj název dostaly podle antické bohyně lásky Afrodity. Některá z nich jsou více než svérázná — například nejstarší dochované afrodiziakum starých Egypťanů — sušený krokodýlí penis, anebo různé ještěrčí ocásky či ostny mořských ježků. Některá afrodiziaka jsou ale romantická — třeba rudé růže jako prostředek k získání ženy. Jiná dokazují, že láska prochází žaludkem.

  k

 

    Ve Francii se ženám doporučují lanýže s pepřem, což za jistých okolností může učinit ženy něžnějšími a roztomilejšími. Pánové by naopak měli pít odvar z kořene máty či pojíst trochu celerové polévky, kterou sama madam de Pompadour vařila králi Ludvíku XV. k obapolné spokojenosti.Často se připravovaly speciální pokrmy. Například rýže vařená ve smetaně nebo v mandlové polévce a posypaná cukrem a skořicí, koláče upečené z lněného semene s pepřem a medem, fazole červené a strakaté (i když nadýmají) vařené ve mléce až do puknutí a následně posypané pepřem, galgánem, vlašským koprem a cukrem.

    Talmud radí: "Chceš-li být silný v milování, užij jeden a půl unce šafránu (asi 50 gramů), rozetřeného ve víně." Do vín se od pradávna přidávaly všelijaké přísady, nejznámější jsou odvar z kopíčka královského, z kořene syřišťové byliny, nebo vymačkaná šťáva z horní cibulky devatera odění. Ale nejen rozpustné složky se používaly. Když byly dámy mírně unavené, pánové jim s oblibou přisypávali do vína najemno utlučené jasanové semeno, semeno bavlny nebo šalvěje a někdy i utlučený kořen ďáblíku. Utlučený hřebíček je nutno naopak přimíchávat do mléka.

    Speciální nápoj lásky se připravuje z omanu. Nakrájí se kořen omanový a dá se do moštu, až vykvasí a je čistý. Toto víno, když se pije, povzbuzuje veselost a pohlavní žádost. Pro abstinenty je zase vhodné uvařit ženšenový čaj.

    S láskou se odedávna pojí med — medové týdny či měsíc medový, jak se nazývá období líbánek po svatbě, se odvozují od tohoto univerzálního afrodiziakálního prostředku. Zvláště výhodné je pak spojení medu s pečivem — třeba v podobě medových koláčků, protože pečivo a obilí se váže k samotné bohyni plodnosti Ceres.

    Arabské ženy používají jako afrodiziakum datle. Rozetřené je přidávají mužům do prvního šálku kávy. Muži ženám naopak s oblibou nabízejí pecky z datlí.

    Pro párové vzbuzení sexuálních vášní se doporučují pokrmy s česnekem (zde je podmínka opravdu párového požití, musejí jíst oba!) anebo s méně agresivním (co do aroma) křenem. Hlavně na muže pak působí kombinace řepky lesní s cibulí.Milenci by si měli společně dopřávat chuti pečených kaštanů posypaných pepřem a solí, sladkých mandlí nebo pistácií, případně cukrem posypaný pórek nebo kokořík.Za velice erotizující se považuje čokoláda připravená jako nápoj či čokoládový krém.

    Moderní kuchyně upřednostňuje před nocí lásky lehce kořeněné orientální pokrmy. Ta pravá koření jsou: vanilka, skořice, rozmarýn, hřebíček, máta, pepř, zázvor, šalvěj, koryandr, saturej, muškátový oříšek, čili atd. Nejenže vzbuzují chuť na připravené pokrmy, ale vzbuzují také chuť na sex, neboť podporují prokrvení pohlavních orgánů a ovlivňují vegetativní svalstvo.Ale nejen koření má povzbudivé účinky. Jako přísady do pokrmů se též používají kokosový ořech se skořicí, listí bílé hořčice nebo cizrna.Do masových polévek je dobré dávat nejen dostatek mrkve, ale také přidávat vařený kolník posypaný pepřem.

    Mezi ty méně chutné afrodiziakální složky patří odvar z kořene pastináku, vařené semeno olešníku, pojídání vlašského kopru namočeného v cukru, ovoce z Terebintového stromu, ovoce byliny Musa nebo kořen a dužina hlaviček bodláku zahradního pojídaná s pepřem, solí a galgánem.

    Malý tip na sváděcí afrodiziakum: rozetřete v poměru 1:1 strouhaný čerstvý zázvor s cukrem. Lehce štiplavou, citronově chutnající substanci pak po troškách přidávejte do pokrmů. Kandovaný zázvor si také můžete rovnou koupit — běžně bývá nabízen jako zákusek v čajovnách.

Obecně a stoprocentně však vždy pro přípravu afrodiziakálních pokrmů platí: jídlo připravené s láskou už samo o sobě lásku vzbuzuje. A pokud by se vám vaření náhodou nepodařilo, je tu ještě jeden naprosto nezkazitelný recept podle staré orientální moudrosti: Nejlepším afrodiziakem je žena.

 
 
 z59.gif
 
    ALOE
Je nejúčinější ženské afrodisiakum. Zvyšuje sexuální apetenci žen, frekvenci orgasmů a tím i zkvalitní celkový sexuální akt. Aloeextrakt je k dostání v lékárnách. Rozpuštením 2 g extraktu v 10 ml vody získáme 10 dávek a používáme 2krát denně jednu dávku.


    AMBRA
Je považována za silné afrodisiakum jak pro muže tak pro ženy. Její působení, stejně jako její původ a složení je opředeno tajemstvím a tajemství je vždy vzrušující.


    ANDĚLIKA LÉKAŘSKÁ
Doporučujeme především ženám ve vyšším věku, protože obsahuje estrogen k jehož poklesu dochází v přechodu a tím vznikají často poruchy sexuálních funkcí.


    BOROVICE
Je mírné mužské afrodisiakum. Podporuje tvorbu pohlavních hormonů a je často používána v případech impotence. Jak úžasné musí být, milovat se v borovém lese pod její omamnou a vzrušující vůní.< Odvar: 40 g mladých květů borovice na jeden litr vody - pít 3 šálky denně. Éterický olej: 3 kapky na lžičce medu 4krát denně. Možno také 100 kapek rozprášit v ložnici.


     CELER
V minulosti byl nazýván mirík nebo opich. Je silné afrodisiakum pro muže, nejdostupnější a se širokou možností přípravy podávání.


    CIBULE
Je mírné hormonální afrodisiakum jak pro ženy tak pro muže.


    ČESNEK
Je mírné (okamžitý účinek), ale dlouhodobé (vrací rovnováhu žlázám s vnitřní sekrecí) a dostupné afrodisiakum pro muže i ženy.

    

     CITRÓN
Je mírné afrodisiakum pro ženy i muže. Podaří-li se vám získat "citrónový olej" v čisté podobě, doporučujeme 3krát denně 4 kapky oleje smíšeného se lžičkou medu. Díky jeho kyselosti si jej některé ženy stříkají do pochvy, aby pak lépe sevřely partnerův úd a tím ho více stimulovaly. Takovéto praktiky nedoporučujeme, protože moho vést k nepříjemným zánětům poševní sliznice. Afrodisiakální kůra: na lačný žaludek se užívá pohár šťávy vyluhované z jednoho citrónu nakrájeného na plátky i se slupkou, ke kterému se přidají 3 květy heřmánku, které jste večer před tím zalili vařící vodou a nechali přes noc stát. Pije se ráno po scezení.    CIZNA BERANÍ
Je silné afrodisiakum pro muže. Pochází z Malé Asie a jižní Evropy. Pokud se vám podaří jí u nás sehnat, vězte, že: "Úd muže, který bude jíst ciznu každý den, nikdy neklesne, bude neustále tuhý a erekce mu nedají pokoj." Ale muži pozor - cizna též podporuje odchod střevních plynů, cemuž lze předejít přidáním muškátového ořířku a šafránu.


    ČOKOLÁDA
Její působení je sporné a asi i individuální, pro muže i ženy. Jisté však je, že čokoláda je návyková "droga".


    DAMIÁNA
U nás není moc známa, je příbuzná mučenky, údajně je jedna z mála silných afrodisiak, která nemají žádné negativní vedlejší účinky. Odvar: do šálku dejte 4 g listů a pijte 2 šálky denně. Tekutý výtažek: užívejte 2 - 4 g denně.

 

    DATLE
Je mírné afrodisiakum pro ženy i muže. Čerstvá datle aktivuje sekreci spermatu. V severní Africe se traduje: "Žena si každý večer během jednoho týdne vloží do pochvy datli. Osmý den jí dá sníst svému partnerovi a pak se mu zcela oddá.


     GINSENG - žen-šen
Je silné afrodisiakum pro ženy i muže. Stimuluje ženskou i mužskou sexualitu, oddaluje menopauzu, předchází stárnutí a celkově povzbuzuje organismus. Tinktura: 3krát denně mezi jídly 90 kapek rozpustěných v troše vody.

 

     HOŘČÍK - magnésium
Je považován za mírné, ale velmi účinné afrodisiakum pro muže. Překvapivě zlepšuje sexuální potenci a chrání srdce před infarktem.


    CHŘEST
Je mírné, spíše symbolické afridisiakum, pro svůj typicky falický tvar v ženských ústech podněcuje fantazii. Obsahuje asparagin, který ve větším mnosžství působí afrodisiakálně.


    JELENÍ PAROH
Prášek z parohů jelena siky je účinným silným afrodisiakem pro muže (parohy obsahují samčí pohlavní hormony). Jeho prodej je však ve většině evropských státech zakázán.


    JEŘÁB OBECNÝ
Je mírné lokální afridisiakum (má svíravé účinky), vhodné pro ženy, které si přejí zažít téměř panenskou úzkost, aby mohly lépe sevřít úd svého milence.

Svíravý vaginální odvar: suché jeřabinové bobule (1 kg) a 5 litrů vody vařte hodinu pod pokličkou. Přefiltrujte a vlažný nálev nalijte do vany pro sedací koupel. Koupel několikrát opakujte.

 

    KAPARY
Je mírné afrodisiakum pro muže, dráždí sexuální chuť a zvyšuje kvalitu erekce.


    KERBLÍK
Je mírné afrodisiakum pro starší v období a po menopauze (obsahuje estrogen - ženský pohlavní hormon).


    KOPŘIVA
Je mírné afrodisiakum, hlavně pro muže - podávají se semínka smíchaná s medem. Afrodisiakální účinky mají i rostlinky, díky své žahavé složce, která se doporučuje k stimulaci kůže a přímému dráždění u muže i u ženy.


    LEVANDULE
Je mírné afrodisiakum pro ženy i muže. Podporuje dobrou náladu, která je základem radostných milostných hrátek. Její esence smíchaná s esencí rozmarýnu se používá na aromatické koupele.
Odvar: pijte 2 - 3 šálky odvaru denně, nechte louhovat 4 minuty.
Éterický olej: nakávovou lžičku medu dejte 4 kapky oleje a nechte rozpustit v ústech, užívejte 2 - 3 krát denně.


    LÍSKA OBECNÁ
Líska a lískové oříšky patří ke slabším afrodisiakům pro muže. Obsahují uklidňující látky, které navodí slastný pocit.


    MANDLE
Je podobně jako líska slabší afrodisiakum pro muže, dodává sílu a energii pro milostné hrátky. Mandle urychluje milostné vzrušení. Doporučená dávka je 20 mandlí na osobu denně - dobře rozkousat a dlouho žvýkat. Mandlový olej hýčká pokožku při erotických masážích a také usnadňuje netrpělivé rektální vniknutí.


    MÁTA
Je slabší lokální a aromatické afrodisiakum pro obě pohlaví. Používá se odvar z máty. K erotickým masážím a koupelím používáme mátový olej (5 - 10 kapek) - extrémně osvěžuje tělo i mysl a stimuluje. Doporučují se i 3 kapky 3krát denně smíchané s medem nechat rozpustit v ústech.
Odvar: 2 polévkové lžíce na jeden hrnek a nechte louhovat 6 minut.

 

    MED
Je mírné afrodisiakum pro muže i ženu. Afrodisiakální účinky může přebrat z květů ale hlavním významem je jeho použití při milostných hrátkách k pomazání a olizování genitálií.


    MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ
Je mírné afrodisiakum pro ženy i muže. Je výborným povzbuzujícím prostředkem, který vyvolává nové síly a chuť. Používá se i k vyvolání menstruace a zmírnění menstruačních bolestí. Odvar: jednu polévkovou lžíci listů a květů na jeden šálek vroucí vody, nechte louhovat 3 minuty.


    MRKEV
Je mírné až silné afrodisiakum (podle způsobu použití) hlavně pro ženy. Způsobuje červenání líček (ale i stehen) a čast se používá i mechanické afrodisiakum. Pro ženy i muže je vhodné po noci plné lásky ráno vypít sklenici mrkvového džusu, který osvěží a povzbudí celý organismus.

 

    OKURKA
Je pro ženy silným afrodisiakem jak symbolickým, tak mechanickým. Je nejlepší a nejdostupnější náhradou pyje. Její délka i tloušťka je ponechána na individuálním výběru. Téměř celou ji oloupeme, jen kousek necháme, aby ji bylo za co držet, na oloupaném konci můžete vyřezat tvar kulatý nebo špičatý dle vlastního přání. Před penetrací ji ohřejeme rukama, potom ji pomalu zasouváme a vysouváme. Tak se stane vlažnou jako pyj a začne se potit a mísit svou ššťávu se šťávou ženy, přičemž svou chutí připomíná jakoby okurku se smetanou.


    OPUNCIE
Je pro muže silným afrodisiakem jak symbolickým, tak mechanickým (podobně jako u žen okurka). Plod pečlivě zbavte všech ostnů, abyste se při proceduře neporanili. Vydlabejte vnitřek podle potřeby a zasuňte (také podle potřeby). Tkáň opuncie by měla mít stějnou hutnost a sladkost jako ženské pohlaví.


    ORCHIDEJE
Je mírné afrodisiakum pro muže. Je známa i pod názvem vstavač mužský - takže snad ani není potřeba dodávat k čemu se používá.

 

    OVOCE
Lehce afrodisiakální jsou: ananas, piniový oříšek, datle, jahoda.

 

    PAPRIKA
Hlavně štiplavá a chilli paprika je mírným afrodisiakem pro ženy i muže. Právě její dráždivé složky dráždí nervový systém a tím dochází i k sexuální vzrušivisti. Její nadměrné použití může způsobit nepříjemné popáleniny trávicího traktu, průjmy, horečky a podobně. Použijete-li ji v kuchyni k rychlejšímu probuzení touhy dobývané milované osoby, pamatujte, že méně je někdy více.

 

    PAVOUCI
Ano, čtete dobře - pavouci. Různé druhy pavouků byly často používány pro afrodisiakální účely. Nejprve se na slunci nebo v peci usušili, odchlupili se, a rozmělnili na prášek, který se pak míchal s "nápoji lásky". Uštknutí tarantule může přivodit i chorobné stopoření pyje - raději to nezkoušejte.

 

    PEPŘ
Je mírné afrodisiakum pro muže. Platí pro něho stejné zasady používání jako pro papriku. Pepř (bílý) nezvyšuje sexuální vzrušení, ale prodlužuje soulož.

 

    PETRŽEL
Je silné afrodisiakum pro muže. Jeho složka apiol rozšiřuje cévy a má vliv na stažitelnost svalových vláken především u pohlavních orgánů. U žen může dlouhodobé užívání způsobit frigiditu, u mužu něco takového nehrozí. Dá se používat i ve formě éterického oleje.

 

    PIŽMO
Je mírné afrodisiakum pro ženy i muže, zvyšuje sexuální apetenci svým nezaměnitelným aroma.

 

    ROZCHODNICE RŮŽOVÁ
Je silné afrodisiakum pro muže. Afrodisiakální působení je dáno především jejími účinky na centrální nervový systém. Aplikuje se při poruchách sexuálních funkcí a sexuální apetence především u lidí vyčerpaných prací či nemocí a u starších lidí.

 

    ROZMARÝN
Je mírné afrodisiakum pro muže i ženy. Čaj z rozmarýnu s tymiánem je velmi povzbudivý.

 

    SANTÁL
Je slabé afrodisiakum pro muže i ženy a používá se zejména ve formě éterického oleje pro erotické masáže, koupele či do olejových lamp.

 

    SATUREJKA ZAHRADNÍ
Je pravda, že vůně saturejky je nesmírně znepokojující a vzrušující. Masírujte si tělo rozdrcenými květy a listy.

 

    SEZAM
Je mírné afrodisiakum pro muže i ženy. U mužu sezamový olej (třeba na salátech) zahušťuje sperma a to se stává plodnějším.

 

    ŠAFRÁN
Je mírné afrodisiakum pro muže i ženy. V některých herbářích se říká, že "chlípnost vzbuzuje". Nálev: 15 g na jeden litr vody, nechte louhovat 5 minut a pijte 3 šálky denně.

 

    ŠAMPAŇSKÉ
Je mírné afrodisiakum pro ženy i muže, je euforizující s následným zvýšením sexuální apetence. Šampaňské nejlépe povzbudí milostnou touhu partnerů, je-li servírováno jazyky z úst do úst.

 

    VITAMÍN E
Je silné afrodisiakum pro ženy i muže. Nazývá se též vitamínem plodnosti. Jeho nedostatek způsobuje neplodnost, impotenci, frigiditu, poruchy pohlavních žláz, některé druhy zánětů pochvy a penidu a některé ekzémy. Používá se také jako prevence možného potratu.

 

    YLANG - YLANG
Je výborné, silné afrodisiakum pro muže i ženy. Využívá se hlavně ylangová esence pro koupele a masáže nebo 3 - 6 kapek 4krát denně na lžičce s medem nechte pomalu rozpustit v ústech.

 

    YOHIMBIN
Je velmi silné afrodisiakum pro muže, které je u nás k dostání pouze na lékařský předpis. Yohimbin je alkaloid obsažený v kůře stromu pocházejícího z Kamerunu. V sexuologii se používá k léčbě mužské impotence a především poruch erekce. Každý na něj reaguje jinak, většina kuřáků na něj nereaguje vůbec. Je snadno předávkovatelný a mívá mnoho nežádoucích vedlejších účinků a proto ho smí předepsat pouze lékař.


    ZÁZVOR
Je mírné až silné afrodisiakum pro muže. Vhodný je jako čaj nebo esence ke stimulaci smyslů. Ze zázvoru se vyrábí také pomáda na bradavky a erotogenní sliznice. Esence: 3 kapky 4krát denně na lžičce s medem.

 

    ZELENINA
Mírně afrodisiakální jsou: celer, řeřicha, kedlubna, cibule, rebarbora, česnek.

 

    ZINEK
Je mírné afrodisiakum pro muže. Doporučuje se jako součást léčby impotence.

Kontakt

Radka

susi.susi@centrum.cz

ICQ: 359-209-854

Vyhledávání

 https://www.cestykesvetlu.cz/kosmoobrazy/index.html 

 

Moon-01-june.gif (24728 bytes)

    Existuje sjednocené pole energií, naprosto vyvážené, stojící ve střídavém vztahu samo se sebou.
Pole čisté inteligence, které samo ze sebe zrozuje všechny síly a veškerou materii universa, to znamená veškerou hmotu vesmíru, a tím tvoří samotný základ veškerého bytí. 
(Definice Boha podle kvantové fyziky)

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode