Dej pozor na svá přání, mohla by se vyplnit.

  Klikni  na obrázek:

Watch 4 Beauty

 

        

    jsi Dobrý nebo dobrá v posteli?!

 MotylKi   Tak se to přece všude říká, jaká nebo jaký je v posteli. Připadá-li vám to příliš vulgární a obhroublé, sahněte si do svědomí a uznejte, že je to jeden z nejmírnějších výrazů, jak se ptáme na sexuální kvality toho druhého... :-) 

    Mně osobně se to také moc nezamlouvá a navíc to označení „sexuální kvalita“? 

    Můžeme tomu raději říkat výkonnost, efektivita, kapacita a všelijak jinak. Podstata je stejná ale nálepka jiná. Je to skoro jako když si kupujeme ledničku a vybíráme tu s nejvyšším výkonem a kapacitou. chceme přece to nejlepší a ve vztahu hledáme také top kvalitu, samozřejmě. Tam je to ovšem složitější! Mnohem, mnohem složitější! 

    Obrázky - Sexy Obrázky: 8        

   V době, kdy skoro vše měříme úspěchem a výkonem, splývají u mnohých rozdíly mezi podstatným a konzumním. Unifikovaná normativní měřítka se přesouvají i do našich ložnic. Doba velí: „obstát, vyhrát a být nejlepší“. Selhání je prohra a úspěšní přece vyhrávají. Proto soutěžíme nejen před těmi druhými, ale bohužel, mnohdy i sami před sebou. „Jaký jsem byl?“, slýchají ženy po sexu, a chraň je Bůh říci něco jiného něž " miláčku, jsi dokonalý, nic takového jsem ještě nezažila." :-)))

    Muži jsou soutěživější a promítají to i do sexu, Chtějí se předvádět (alespon v začátcích tomu tak bývá) :-) Chtějí obhájit svou roli "nadsamce",  prostě být v posteli "nej"... Jako by platilo „dobrý v posteli, dobrý v životě“... :-))) Hysterie úspěšnosti a výkonnosti vplula i do našich matrací a peřin. (A neplatí to jen o mužích, samozřejmě!)

    Sex je důležitý, ale jeho kvalita se neměří jen na centimetry, minuty ani počty orgasmů. Otroctvím uniformnosti jsme vtaženi do prefabrikovaných klišé a máme jasně definováno, jak má asi tak vypadat správný sex. Orál, manuál, vaginál, anál, orgasmus jeden za druhým, o.k. , bez ztráty bonifikace, náš handicap je skvělý a jdeme spát! Skoro jako když si přečteme návod k obsluze pračky, namačkáme správné knoflíky a čekáme, že se to rozjede podle instrukcí. A "průšvih" je, pokud stroj nefunguje podle onoho návodu! :-() hmmm, co na to říct?

    Koho a proč posloucháme? ....................................................................................................................................

  MotylKi  my lidé často děláme to, co vidíme a slyšíme okolo sebe. Aby také ne. Hrne se to na nás odevšad. Skoro v každém časopise si přečtete pět zaručených rad jak dovést ženu na Olymp rozkoše. Prý stačí najít ten správný bod, třeba B nebo R! V zásobě jsou i jiné, často ani nestačí všechna písmena řecké a latinské abecedy, dokonce i když k nim přidáte tu arabskou i azbuku. Lidé zbožňují jednoduchá řešení. Hlavně ať to není komplikované, je to rychlé a nemusím pro to nic dělat.

Doktoři šaškují v reklamě na báječný sex, zázračný prášek funguje na všechny: muže, ženy, domácí zvířata. :-)))))))

    Říká se, že blud přestává být bludem, když ho začne sdílet většina... :)

 Muže údajně stresuje sexuální neúspěch víc než ženy. Jsou zranitelnější, erekce se totiž předstírá daleko hůře než ženský orgasmus. A my ženy jsme dnes přísnější... 

 Každá dnes už přesně víme, jaká má být délka, tuhost, průměr, jak to má správně vypadat. Zkoušíme, měříme, hodnotíme.  Honbou za dokonalostí a super zážitky nám ovšem může uniknout to podstatné a nejkrásnější... 

Stejně jako kdyby jste v létě leželi ve dvou na palouku, a promýšleli nesmysli typu: zda se vychýlila Polárka ze své hvězdné trajektorie a funguje-li vše podle astronomických ročenek. Bohužel vám pak může uniknout, že spolu ležíte pod krásnou letní oblohou... 

    ( sama o tom něco vím )       

Kontakt

Radka

susi.susi@centrum.cz

ICQ: 359-209-854

Vyhledávání

 https://www.cestykesvetlu.cz/kosmoobrazy/index.html 

 

Moon-01-june.gif (24728 bytes)

    Existuje sjednocené pole energií, naprosto vyvážené, stojící ve střídavém vztahu samo se sebou.
Pole čisté inteligence, které samo ze sebe zrozuje všechny síly a veškerou materii universa, to znamená veškerou hmotu vesmíru, a tím tvoří samotný základ veškerého bytí. 
(Definice Boha podle kvantové fyziky)

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode