Dej pozor na svá přání, mohla by se vyplnit.

Obrázky - Muži: 2
 Co mají muži rádi a co ne ...? , -)

 

5.2.2009

Milé dámy, posuďte samy, co na naše drahé polovičky sedí a co ne:)


10 VĚCÍ, KTERÉ JE ČINÍ ŠŤASTNÝMI ...

1.FOTBAL a pivo

    Někdy to vypadá, že chtějí od života jen dvě věci: aby Sparta (Slavie, Baník….) zase vyhrála, a točený plzenský prazdroj měl optimální teplotu. :)

2. I muži mají své dny ?

    Nezřízeně popíjet a nevidět při tom vyčítavé pohledy, "hulit" jednu za druhou,  aniž by někdo pořád otvíral okna a větral, v klidu přemýšlet a diskutovat s kamarády/em/ o opravdu důležitých věcech, tj: o fotbale, hudbě,  kartách,  autech, o problematice v místní hospodě atd... !

3.VÍTĚZSTVÍ

    " Předběhl jsem pepíka V běhu, a to je vo pět let mladší! "Věřte, že o tomto "skvělém" zážitku budete slýchat ještě hodně dlouho...

4.POČÍTAČ

    Když v něm mohou po nocích LISTOVAT (NAPŘ: NA EROTICKÝCH STRÁNKÁCH),  :-))) jsou ve svém živlu -  A TO I V TOM PŘÍPADĚ, ŽE mají doma sexu dost a v práci sedí u počítače celý den.

5.SVOBODA

    Prohlásil, že chce S KAMARÁDEM NA poznávací VÝLET DO tHAJSKA? Neděste se, stejně  NIKAM nepojede. Každý muž ale potřebuje mít pocit, že by mohl. :)

6.OBDIV

    Ženskými ústy pronesená věta: "Tys to tak úžasně vyMYSLEL !", doplněná obdivným pohledem, muže spolehlivě vynese do výšin slasti, a jeho přirozená ješitnost je "uspokojena"...

7.SEX, SEX, SEX !

    Je jedno, zda se k němu odhodlají jenom jednou za TÝDEN - dobrý sex chlapy dokáže udělat šťastnými a KUPODIVU I usměvavými. Ostatně, podle průzkumů na něj myslí každé dvě vteřiny -  (TAKŽE pořád).

8.MASÁŽ

    Muži často odmítají něžnosti, protože je považují za "změkčilé". Ve skutečnosti je potřebují ale nepřiznají vám to. Při takové masáži šíje jsou přímo v sedmém nebi... :)

9.MLČENÍ

    Ať už při snídani, po návratu z práce nebo po sexu, nejšťastnější jsou, když mohou chvilku jen tak mlčet a tupě zírat. Hlavně nic neřešit A nemuset pOSLOUCHAT!

10.DĚTI

Může se tvářit drsně, když mu ale jeho syn poprvé řekne "táto" nebo u něj dcera vyhledá oPORU, bude totálně naměkko.

 

10 VĚCÍ,KTERÉ NIKDY NEPOCHOPÍ ...

1.ŽENSKÝ ŠATNÍK

    Jak můžete tvrdit, že nemáte co na sebe, když je vaše skříň nacpaná oblečením že Z NÍ téměř PADÁ VEN ? Každému chlapovi přece stačí dva, TŘI obleky!

2.RADOST Z NÁKUPU

    Žádný muž nikdy nepochopí, co vás může bavit na zkoušení si oblečení  obchodě,  a NEPOCHOPÍ ani vaši radost z toho nádherného svetříku za poloviční cenu. Smiřte se s tím, LEPŠÍ TO NEBUDE!

3.CHUŤ KLÁBOSIT

    Další pro muže neřešitelná záhada: proč máte potřebu zavolat své kamarádce, když jste se s ní viděla jen před pár hodinami? :)

4.POTŘEBA MLUVIT

    Muži mají odlišnou představu o vzájemné blízkosti - na rozdíl od nás si k tomu nepotřebují povídat. Proto nechápou ženskou touhu po stálé verbální komunikaci.

5.PRAVIDLA VÝCHOVY

    Tříleté děti nemohou jíst celý týden jenom utopence, neměly by v noci sledovat horory, ani skákat z dvoumetrové výšky A SPÁT V OBLEČKU, VE KTERÉM SI CELÝ DEN HRÁLI  NA PÍSKOVIŠTI..Že je to logické?  Ale jdětë  :)

6.TOUHA PO OBDIVU

    Ptáte se ho už podesáté jak vám sluší tA HALENKA ČI KALHOTY, a on "palbě" vašich otázek podlehl, a konečně zněchuceně zabrblal něco v tom smyslu, že v blůze vypadáte starší a v kalhotech máte "velký zadek"? Takoví jsou muži. Tak proč jste ZASE uražená?

7.VÝZNAM NAROZENIN ČI vALENTÝNA

  OPĚT na ně LETOS zapomněl? Copak je to zas až tak důležité? PŘECE VÍTE, ŽE VÁS má RÁD , TO BY S VÁMI PŘEcE NEBYL?  HOLT VÁM tedy NĚCO KOUPÍ DODATEČNĚ, VIDĚL prý VE MĚSTĚ NOVÝ MODEL HRNCŮ NA VAŘENÍ. Proč zase brečíte?!

8.ZÁHADA NÁDOBÍ A ÚKLIDU

    Ne, NEmyje se samo, a dokonce se ani samo neodnese do dřezu. Podobné je to s roličkou toaletního papíru na záchodě, či jeho PONOŽKAMI "OPŘENÝMI O POSTEL" v ložnici. Pokoušíte se mu to vysvětlit? ZCELA JISTĚ Plýtváte časem A NIČÍTE SI NERVY!

9.SPOR O PRKÝNKO a neustlané lože

    Že ho nechávají nahoře?  No a co?! Jak vás může TAKOVÁ PITOMOST POŘÁD dokola rozČIlOVAT ? a ta rozházená postel? vždyt´ se do ní večer zase vrátí, nebo ne? :-)))

 10. odhalení...

    tajně se promenádoval po bytě se špinavmi botami na nohou a poté, co jste ho přistihla vám do očí tvrdil, že ty stopy na podlaze rozhodně nejsou od něj? a že to beztak časem zaschne?  .-)  proč probůh zase  hysterčíte?

 

10 VĚCÍ, KTERÉ k smrti NENÁVIDÍ :-)))

 1.NÁKUPY

    Škoda, že v hypermarketech nemají kromě dětských také mužské koutky. BYLO BY V NICH PŘEPLNĚNO..

2.OTÁZKY

"Miluješ mě? sluší mi to? proč nic neříkáš??? Kdy přijdeš? vyměníš už konečně tu žárovku?"............ ( OUVEEEEEEEJ !)

4.DISKUSE

Povídat si s vámi třeba o vztahu, společné budoucnosti , o problemech vaší nejlepší  kamarádky, o REKONSTRUKCI KUCHYNĚ nebo o účesu? (  to je MUČENÍ ZA ŽIVA! )
5.SNY

    Především ty naše, ženské- třeba o romantické PROCHÁZCE VEDOUC SE SPOLU ZA RUCE, TY je příliš neberou. Příjemnější než nesmyslné brouzdání po lese, je přece pokec v nejbližší putice s kamarády, ne?

6.NÁVŠTĚVY U RODIČŮ

    Pokud jsou k TOMU přece jen donuceni , neJen že se příšerně tváří a dáVají najevo jak moc SE nudí . DOKONCE vm pak VYčtou, co všechno o moc důležitějšího jim za tu dobu "někde uniká", :-))) ATD...

7.ORGANIZOVÁNÍ

    Dobře, on S VÁMI tedy na tu dovolenou k moři letos už opravdu pojede. Jen po NĚM proboha POŘÁD nechtějte, aby sÁM něco zařizovali! A NEPTEJTE SE STÁLE DOKOLA, ZDA to tentokrát MYSLÍ SKUTEČNĚ VÁŽNĚ...

8.KONTROLOVÁNÍ

    Musíte stále sledovat, jestli ten váš zaplatil složenky, objednal instalatéra atd.? Pak to dělejte velmi diplomaticky, muži kontrolu nesnášejí, a to i přesto, že ji sami velmi rádi provádějí. :-)

9.ROMANTICKÉ FILMY

    úplně tRAPNÉ...

10.ŽENSKÉ SLZY

    JEDINÁ ZBRAŃ, PROTI KTERÉ nemají muži VĚTŠINOU ŽÁDNOU obranu. Pokud je žena používá k "nátlaku", považují to za neférové, PŘESTO JIM ČASTO PODLÉHAJÍ...

Kontakt

Radka

susi.susi@centrum.cz

ICQ: 359-209-854

Vyhledávání

 https://www.cestykesvetlu.cz/kosmoobrazy/index.html 

 

Moon-01-june.gif (24728 bytes)

    Existuje sjednocené pole energií, naprosto vyvážené, stojící ve střídavém vztahu samo se sebou.
Pole čisté inteligence, které samo ze sebe zrozuje všechny síly a veškerou materii universa, to znamená veškerou hmotu vesmíru, a tím tvoří samotný základ veškerého bytí. 
(Definice Boha podle kvantové fyziky)

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode