Dej pozor na svá přání, mohla by se vyplnit.

 
Nejsilnější antoxidant na světě
Nedávno byl objeven nejsilnější antioxidant, silnější než beta karoten i než vitamin E. Králem všech karotenoidů je astaxanthin. Toto přírodní červené barvivo je obsažené v řadě potravin. Abychom od něj získali "neprůstřelnou" hradbu proti útokům škodlivých volných radikálů, nemusíme se denně ládovat krevetami, rakem, losem, medvědím steakem či kilogramy mrkve.

To je Havaj!
Látku astaxanthin totiž obsahují rovněž mikrořasy Haematococcus pluvialis. Buňky této řasy, pěstované na Havaji, chrání velké množství astaxanthinu před nepříznivými podmínkami – intenzivním sluncem. Mikrořasy také mohou žít bez potravy a vody desítky let. Když jsou však vráceny do vhodných podmínek, prospívají a pokračují v růstu. Astaxanthin totiž vytváří „pole pro přežití“ a tytéž účinky má na lidi a zvířata.

Elixír mládí existuje!
Astaxanthin jako nejsilnější antioxidant s ochrannými a protizánětlivými účinky na světěje zároveň i největším bojovníkem zpomalujícím stárnutí. Pro téměř zázračnou moc se mu říká skutečný elixír mládí. Umí tak vytvořit neprostupnou hradbu před škodlivými vlivy volných radikálů. Ty neúprosně útočí na kožní bílkoviny kolagen a elastin, což se projevuje snížením pružnosti kůže a vznikem vrásek.

Posilovna pro imunitu
S astaxanthinem, který je obsažen například v zcela novém přírodním doplňku stravy HEMA ASTAXANTHIN, tak poskytujete ochranu kůži a buňkám před stárnutím. Astaxanthin tak pomáhá odolávat věku. Kromě zvýšení celkové imunity chrání oči a podporuje nejen kardiovaskulární a nervový systém, ale také zdraví kloubů a šlach.

Zdroj: www.zdravi.centrum.cz

 

Produkt HEMA ASTAXANTHIN můžete zakoupit  zde

Kontakt

Radka

susi.susi@centrum.cz

ICQ: 359-209-854

Vyhledávání

 https://www.cestykesvetlu.cz/kosmoobrazy/index.html 

 

Moon-01-june.gif (24728 bytes)

    Existuje sjednocené pole energií, naprosto vyvážené, stojící ve střídavém vztahu samo se sebou.
Pole čisté inteligence, které samo ze sebe zrozuje všechny síly a veškerou materii universa, to znamená veškerou hmotu vesmíru, a tím tvoří samotný základ veškerého bytí. 
(Definice Boha podle kvantové fyziky)

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode